MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9343264
*
nr 934 3264
Stolar
4 st, Sekelskifte
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:48:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/12 18:11:15
1
100 kr
27/12 17:59:09
2
600 kr
31/12 15:48:12
3
200 kr
31/12 15:48:13
2
250 kr (Budbetjänt)
31/12 15:48:31
3
300 kr
31/12 15:48:31
2
350 kr (Budbetjänt)
31/12 15:48:51
3
450 kr
31/12 15:48:51
2
500 kr (Budbetjänt)
31/12 15:49:10
3
600 kr
31/12 15:49:10
2
600 kr (Budbetjänt)
31/12 15:55:39
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:29
-
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:23
-
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:30
-
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:57
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 3264
Stolar
4 st, Sekelskifte
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/12 18:11:15 | 1 | 100 kr |
27/12 17:59:09 | 2 | 600 kr |
31/12 15:48:12 | 3 | 200 kr |
31/12 15:48:13 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
31/12 15:48:31 | 3 | 300 kr |
31/12 15:48:31 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
31/12 15:48:51 | 3 | 450 kr |
31/12 15:48:51 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
31/12 15:49:10 | 3 | 600 kr |
31/12 15:49:10 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
31/12 15:55:39 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:29 -
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:23
-
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:32 -
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:30 -
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:57